Listopad 2013

Saturday 30.11.2013

30. listopadu 2013 v 10:14 | Andy
Ten pocit, když na dveřích je napsáno buď "tam" či "sem", ale já to stejnak vždy udělám obráceně.
Tákže, vzala bych to od čtvrtka. Takový ten nudný den, kdy máte od 7 do 4 a fakt se těšíte domů. Nebylo to zas až tak špatné, ale odpolední hudebka byla zajímavá. Asi máme nacvičovat na nějakou "školní akademii" o které ani pořádně nevíme, kdy je. Budeme tam zpívat nějaké koledy třeba ve španělštině či francouzštině, ale aby nám třeba dal domů texty, to ne. Nehledě na to, že ani zpívat neumím, heh.

Včera byla poslední lekce tanečních. Nacvičovali jsme na polonézu. Pro ty, co nevědí, co to je, tak je to jakýsi úvod k Věnečku, což je jako závěr tanečních. Né, vůbec jsme tím nestrávili 2,5 hodiny a stejnak to tak nějak vůbec nedáváme. Ono, když jsme to nekazili my, kazil to lektor, učitel či taneční mistr chcete li.. Ale byla sranda. Hlavně na tom Věnečku bude i taneční soutěž, kam se má maličkost přihlásila. Vynechme detail, že nám to s mým "tanečníkem" vůbec nejde, ale sranda musí být. Taky jsem viděla svého "ex". Né, vůbec se neostříhal dohola a né, vůbec nevypadá ehm divně. Mám takový pocit, že si nestříhal pouze vlasy, ale odstřihnul tím i mé možné případné city k němu. Né sranda. Alespoň vím, že teď už si s ním nic nezačnu. Né sranda.
Taky se vám to stává, když otevíráte dveře? :D

My name is Andy

28. listopadu 2013 v 16:43 | Andy
Hello!
Vítám vás na novém blogu. Někteří mě možná znáte z toho starého. Neměla jsem v plánu zakládat nový blog, ale měla jsme nějaké problémy i starým, tak jsem to brala jako jakési znamení, že je čas se přestěhovat :D Na můj minulý blog chodili i moji kamarádi, což mě trochu nutilo psát pod cenzurou. O tomhle blogu nevědí - zatím. Ale pokud tu jste, tak ahoj Ann, Domčo! Nevím, co bych vám o sobě napsala, pač všechno víte z minulého blogu. Ale ve zkratce.

Mé pravé jméno je Andrea, ale bytostně nesnáším, když mi tak někdo říká. Je mi 17 a přijdu si hrozně stará. Jsme ve druháku na gymplu a celkem mě to baví, i když to teď moc nedávám. Matikářka/fyzikářka mě nesnáší, ale já jí taky. Takže je to vzájemné. Ale nemůžu napsat, že by se jednalo o vzájemně prospěšný vztah. Ehm symbiózu. Jo, biologii mám ráda. Dále pak děják, ájinu a němčinu. Jsem hrozně urážlivá, náladová a žárlivá. Taky jsem forever alone. S posledním "bojfrendem" jsem se rozešla včera a vypadá to, že mě to žere víc, než jeho :D
Znáte mě ze starého blogu nebo jste tu prvně? :D