Leden 2014

Friday 31.1.2014

31. ledna 2014 v 9:33 | Andy
To je fakt divný, že už je to pátek. Jako by to bylo včera, kdy jsem si říkala, že musím napsat článek. Fajn, bylo to včera.

Víte, celkem blbě se píše, když se nic neděje. Uvědomuju si, že blog je pro mě, jakožto věčnou prokrastinátorku, celkem dobrá věc. Když se na ten blog donutím jít, bod pro mě.
Úterý bylo hrozně zvláštní. Většina z vás ví, že úterky mám ráda, ale ono už asi ne. Ve škole jsem moc času nepobyla. Nějak jsem tam pořád přicházela a odcházela..:D Odpoledne jsme měly, jako vždy, jít doprovodit Domčova bráchu na trénink, ale už se zase nešlo. On tam zřejmě chodit nechce, tak se nedá nic dělat. Tak jsme šly k Ann, kde jsme dělaly ani nevím co. Středa byla fajn, až na to že jsme měli matiku, fyziku a chemii. Nejvíc na nic předměty. Sice nám odpadl tělák, ale bylo to na nic. Nějak jsem se po miliardě let rozhodla, že tam konečně půjdu a on nebyl :D

Za čtrvtek jsem chtěla zabít vedení naší školy. Ono bylo vysvědčení, ale stejně jsme měli od 7 do 4. To bych tak nějak ještě brala, ale mohly nám odpadnout 2 hodiny a on nám dá suplování. Takže jsme měli 2 chemie. Učitelka se, ale ukázala, že nebude zas až tak hrozná a tak jsme hráli jen hry, za které nám dávala jedničky, které fakt ultra moc potřebuju. Učitelka na děják je taky jedna z nejlepších. To jen ona řekne těm, co mají výtvarku, ať se domluví s tou profesorkou, že ona pochopí, že se jim tam nechce být do 4. Já mám naštěstí hudebku, ale náš učitel je takový týpek, že nás vždycky tak nějak pustí dřív.
Taky tak nesnášíte, když vám mohlo něco opadnout a oni vám dají suplování? :D
Eat Better,Feel Better

Monday 27.1.2014

27. ledna 2014 v 14:47 | Andy
Ten pocit, že před rokem jsem se vrátila z lyžáku na který jsme jeli z gymplem. Ach, ten čas fakt letí.

S tím mým psaním je to celé nějaké pofidérní. Říkám si, že nemá cenu se nutit, abych sem napsala, ale to bych pak sem asi nenapsala, takže to asi jinak nepůjde. Pátek byl celkem v pohodě, ačkoliv nemám ráda pátky. Asi jsem jediná - takový ohrožený druh. Jen mě o děják naštvaly holky ode mě ze třídy. Protože Ann nebyla ve škole, seděla jsem sama. Nějak jsem do třídy přišla později a ony si zabraly naší lavici se slovy "No já vedle Lukyho sedět nebudu..A já taky ne". Víte, kdyby se mě zeptaly, jestli bych si nemohla sednout vedle něj, že chtějí sedět spolu, tak já jim vyhovím, ale tohle mě fakt naštvalo. Jak malé děti - člověk by řekl, že v sedmnácti budou mít trochu vychování, ale tak co.

O víkendu se nic nedělo, takže se zmíním o dnešku. To je tak, když jdete s kámoškou po chodbě a tam stojí on. Prostě takový ten "bůh", kterého obdivujete. No a co, že je zadaný, koukat se můžem. On tam stojí s nějakou holkou tak jen my "Co je to za čubku? To je asi ta jeho čubka..". Potom jí daval nějaké lístky - asi na jeho maturák, tak jen taková myšlenka, že ta mu za ně zaplatí asi jinak, než penězma. Jinak jsme zcela normální. Následovně taková ta situace, kdy řvete něco o něm a on stojí přímo před vámi. Stane se.
Stalo se vám někdy, že jste o někom něco říkali a on stál někde blízko vás, takže to slyšel? :D
Untitled

Thursday 23.1.2014

23. ledna 2014 v 16:23 | Andy
Překvapuje me, proč mě pořád překvapují věci, které by mě už dávno měly přestat překvapovat. Hehe.

Začněme tedy úterým. To bylo celé takové divné. To je tak, když máte místo oběda zsv, aby jste ve škole nemuseli být do 14:20. Jenže, jak jsem byla zvyklá, že mám zsv poslední hodinu, tak mi pak nějak nedošlo, že mám ještě děják, který byl místo biologie. Ach, ta škola je občas fakt komplikovaná. Odpoledne taková změna plánu, že jsme nešli na trénink Domčova bráchy, ale šlo se ven s D. a Ondrou. Jo, bylo to fajn a ještě lepší byl konec. To je tak, když běžíte za někým a pak zjistíte, že je to někdo úplně jiný. Středa byla v pohodě, odpadl nám tělák.

Dnešek se celkem dal aneb olympiáda z biologie. No, šla jsem tam jen proto, že jsem to učitelce slíbila a taky proto, abych nemusela na hudebku. No, poznávačka vypadala asi takhle > no tohle je ryba, tohle kytka, tohle možná nějaký zvíře..Jo, víc jsem toho nevěděla. Ale tak zkusit se má všechno, že? Nevím čím to je, ale hrozně mi vadí, když někdo dělá něco jako já. Fuu, vraždila bych za to. Možná přehnaná reakce, ale jsem na to fakt háklivá, jestli se tohle slovo ještě používá :D Jo, taky jsem včera byla konečně v posilce, ale o tom radši jindy, nemůžu se hýbat :D
Stalo se vám někdy, že jste si někoho s někým spletli? :D
It is

Monday 20.1.2014

20. ledna 2014 v 16:31 | Andy
Andy, musíš napsat článek..Né, až zítra..Sama víš, že by jsi ho zítra nenapsala..

Aneb jak to u mě chodí. Fakt nevím, co se stalo s tím "články budou ob den". Asi jsem zlenivěla nebo se můj život stal ještě nudnějším. Víkend jsme tak nějak klasicky celý proflákala. Podívala jsem se na nové epizody seriálů, které sleduji, udělala jsem úkol z matiky (vynechme fakt, že ho mám úplně blbě)- takže kvalitně strávený čas. Co se školy týče - jde to, ale dře to. Dnešek utekl v rámci možností celkem rychle. O matiku jsem klasicky nechápala, informatika byla o tom, co musíme udělat, aby si učitel nevšiml, že děláte něco jiného, než máte. Hehe, dlouhý příběh. O češtinu jsem byla celou dobu na mobilu aneb i tapeta na mobilu je zajímavější než Erben (nic proti kámo, Kytice je celkem drsný dílo). O fyziku jsem odpočítavala minuty a ájina byla v pohodě. Po škole byla olympiáda z ájiny - never more. Do té chvíle jsem si myslela, že anglicky umím, ale tam jsem se jaksi přesvědčila o opaku.
Co vy a školní olympiády? Zůčastnili jste se někdy nějaké? :D
...

Friday 17.1.2014

17. ledna 2014 v 12:48 | Andy
Omlouvám se za měnší blogovou pauzu, která vůbec nebyla v plánu. Jenže znáte to - pololetí. Je to na nic, nevíte, co dřív. Řekla jsem si, že si dám radši pauzu, než se stresovat, zda je článek nebo ne a jestli to všechno stihnu. Jenže, během té pauzy jsem trochu zlenivěla a bylo mi jasné, že jestli nenapíšu teď, tak už asi nikdy.
V sobotu jsem jela s Ann, Domčou atd. do Německa. Bylo to super, byla sranda, jen jsem nějak nestihla kino. Prostě jsem měla jít do kina, ale vrátili jsme se později. Hlavní problém byl, že jsem u sebe měla lístky pro další 4 lidi. Ups. V neděli jsem s bráchou chtěla jít do fitka - aneb spálit nabrané kalorie z Německa, kde jsme jedli snad jen ten Bratwurst. No, nějak jsem tam nešla. Asi lenost, ale i jsem se potřebovala učit.

Tenhle týden ve škole utekl celkem rychle, ale některé hodiny byly nekonečné. Písemek zas až tolik nebylo - nebo jako bylo, ale zas až tolik jsem se na ně neučila. Pondělí jen 3 hodiny, musela jsem k "doktorovi". Úterý bylo super, jako vždy - pochopí jen pár vyvolených. A zbytek už si nějak nepaatuju. Jen jako, mohla jsme mít první jedničku z fyziky - chybělo půl bodu! Naštve to a dost. Hlavně ani nevím, co mi dá na vysvědčení.
Taky vám někdy chybělo 0,5 bodu/1 bod k lepší známce? :D
Yay!

Friday 10.1.2014

10. ledna 2014 v 15:17 | Andy
Nejvíc moc se mi nechtělo psát, ale říkám si, že vás přece neošidím o pravidelnou dávku mých keců, heh.
Včerejšek byl klasicky vražedný, ale přežila jsem. Psali jsme čtvrtetku z matiky. Ta známka není špatná, ale přijde mi, že mám prostě na víc. Zbytek dne jsem prostě umírala a chtěla domů. Stejnak náš učitel na hudebku je borec. Takové to, že si sice musíme napsat písemku, ale i když dostanu 5, budu mít 1 na výzo. Pak na kamarádku prohlásil "vy mi to uděláte později..ústně" a celá třída lehla smíchy spolu s ním. Tak nás radši pustil o 15 minut dřív domů. Večer jsem koukala na nový díl PLL a nějak nevím, co si o tom myslet.

Dnešek byl v rámci možností fajn. Psali jsme s chemie aneb celkem sranda prostě si komplexní sloučeniny tak nějak natipovat. Něco mi Ann řekla, zbytek takový odhad. Odpadl nám zemák, takže zbývalo už jen přežít ájinu. Ta se celkem dala. Po škole jsem musela jít s bráchou něco zařídit. Řeknu vám, měli by mi zakázat vstup do obchodů (né, že byhcom jich tu měli hodně). Protože Andy, nic z toho jsi nepotřebovala. Jenže, byla to láska na první pohled. Když už né ke klukovi, tak k předmětu no. Potom jsem si řekla, že si musím dát něco sladkého. No, nějak jsem pak přišla na to, že jsem strávila půl hodiny vybíráním bonbonů, které byly fakt hnusné. Prostě jsem potřebovala svojí denní dávku něčeho nezdravého. Jsem pak totiž hrozně vzteklá - a to fakt.
Máte radši sladké nebo slané? :D
LOL | teen-relates.tumblr.com

Wednesday 8.1.2014

8. ledna 2014 v 18:09 | Andy
Joo, fakt to bylo divný jít po 2541545 letech na tělák. A ještě divnější bylo získat dvě 5 a 3. Dobře, to nebylo divný, ale u mě zcela běžný. Buďmě upřímní. Tak jako, když my fakt na těláku děláme pitomosti. To je furt "Andy, hoď mi míč..Máš za 5". Ale tak nevadí. Škola celkem ušla, ale fakt mě to tam nebaví. Písemky sice teď zas až tak moc nepíšem (to přijde), ale i tak. Zítra píšeme čtvrtletku z matiky. Funkce - hnus. Vůbec nevím, co se s tím dělá - mám asi problém, že? Jinak, tenhe článek je dost o ničem - vím, ale ačkoliv jsem napsat nechtěla, tak jsem napsala. Odpoledne se mi ppvedl takový trochu fail. Takhle jde jeden kluk, boží kluk a tak se ho rozhodnu sledovat. Úplně vím, že zatočil do jedné ulice, tak tam jdu taky a on nikde. Zmizel. Totálně. To mi někdo vysvětlete :D
Jak probíhá tělák u vás, pokud ho máte? :D
Tumblr

Monday 6.1.2014

6. ledna 2014 v 14:14 | Andy
To, že "návrat" do školy nebude easy jsem věděla hned, ale tohle je horší, než jsem čekala.

V sobotu jsem šla s Míšou do čajky, kam pak dorazila i Ann s D. Bylo to fajn a pak se nějak rozhodlo, že se bude spát u Míši. Taková ta akce plná jídla, seriálů, nepochopitelných hlášek a nedostatku spánku. V neděli ráno jsme se s Ann nějak donutily jít na plavečák. Byla tam asi miliarda lidí, tak jsme odplavaly jen kilák, daly si kafe a šly domů. Doma jsem nějak už nebyla schopná ničeho, tak jsem se jen válela. Známe všichni.

Dnešení ráno bylo celkem zajímavé. Nejdřív pohodička, stíhala jsem a to mi bylo celkem podezřelé. Pak mi došlo, že nevím, kde mám věci do školy a ani v čem půjdu. V tu chvíli jsem začala absolutně nestíhat, ale když jsem konečně čekala na výtah pomyslela jsem si "tak, to by pro začátek šlo". Jenže, tak jako čekám na ten výtah a pak mi až po 5 minutách došlo, že je teď měsíc mimo provoz. Fuck it. Takže jsem si dala ranní běh ze schodů z toho nejvyššího patra domu. Ale nakonec jsem do školy přišla včas - zázraky se dějí.
Jak jste zvládli dnešek vy? :D
♥ DREAMER ♥ | via Tumblr

Saturday 4.1.2014

4. ledna 2014 v 8:52 | Andy
Ten pocit, když jste v obchodě, čucháte k nějakému krému a kamarádka zmáčkne tu tubu, takže to máte po celém obličeji. Heh, měli jste vidět face toho prodavače :D

Hlavně, že jsem hlásala, jak články jsou vždycky ob den. Tak né, jsou ob 2 dny. Ale stejně se přes ty prázdniny nedělo nic zajímavého. Ve čtvrtek ráno se stala taková famózní věc. Měla jsem Ann vyzvednout v 9 h a vzbudila jsem se v 8:55. No co, stane se. Ačkoliv, běžně jsem všude brzo. Potom jsem šla s tátou na oběd a následovně se chtěl jít podívat do Takka. Tím mi připomněl, jak moc potřebuju jet nakupovat - coming soon. Včera jsem byla venku s kamarádkou, se kterou jsem byla venku naposledy v srpnu. Je to divný, jak ten čas rychle ubíhá. Ale byl to super. Pak jsem šla s Ann a Míšou na zumbu. Je to celkem hardcore, když máte migrénu, ale tak nevadí. Co tě nezabije, to tě posílí! Když jsem šla domů, potkala jsem 2 kamarádky, se kterýma jsem taky už nebyla venku celou věčnost. Budu s tím muset něco udělat. Dneska bych pravděpodobně měla dělat něco do školy, ale myslím si, že to zas až tak nutné není. Nebo je?
Co vy a zaspávání - zaspáváte často? :D
♥

Wednesday 1.1.2014

1. ledna 2014 v 13:20 | Andy
Takové to, že píšu nadpis a prostě tam napíšu 2013..a až pak mi dojde, že už je vlastně nový rok :D

Jo, měla bych si někam poznamenat, že vánoční prázdniny neznamenají, že mám kašlat úplně na všechno. Bych si mohla dát předsevzetí, že tenhle rok přestanu být líná a budu dělat vše včas. Jenže, víte, jaká by to byla nuda? :D
Začneme teda pondělím. To jsem šla s bráchou pro jeho nový mobil. Zmeteček jeden. Já nemám skoro žádný mobil a on dostane nový. Andy, definuj, co znamená "skoro žádný mobil". To znamená, že sice máte mobil, ale nefunguje. Přijdeme do té prodejny a tam 2 chlápci. Jeden, takový úplně hezký a pak nějaký starý týpek. Hádejte, ke komu bratr šel. K týpkovovi. Fakt super, protože jsem se alespoň mohla těch 45 minut, co jsme tam strávili koukat na toho druhého, pěkného. A včerejšek? To jsem byla u Míši a prostě skvělý večer/ráno. Aneb natáčení nějakého videa pro někoho, koho ani neznám, Stejně, ale myslím, že jsme mu to nakonec neposlaly, cože je jediné štěstí :D
Co vy a novoroční předsevzetí? :D
2014 | via Tumblr